ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация

Центральний Провід Української Правиці Абсолюту

0 RSS-лента RSS-лента
Администратор блога: Речник ЦП УПА
"СЛАВА УКРАЇНІ!" ВІДПОВІДЬ - "ГЕРОЯМ СЛАВА!"
(ТАЙНА СЕРЦЯ- 3.0.12)

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! ІМПЕРІАЛІСТИ НЕ СПЛЯТЬ!

ПРОКИНЬТЕСЬ! ДОСИТЬ! ДЕРЖАВА ПОКИ ЩЕ НЕ Є НАРОДНОЮ!

АНІ КУЛЯ, АНІ СМЕРЬ НЕ ЗУПИНЯТЬ УКРАЇНЦІВ НА ВЖЕ ВИДИМІЙ, ЧІТКІЙ ТА ПРАВЕДНІЙ ДОРОЗІ «ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ»!!!

Сьогодні Кремль в епоху ЄвроМайдану проводить, як ніколи, активну ідеологічну війну проти України. Але Кремль,- це ще не весь Російський Народ!

Серед Російського Народу є також Свідомі Сини та Доньки Української Нації, які вже навчились відрізняти Національні Інтереси Українського Народу від Національних Інтересів Російського Народу.

І навряд чи там, у Кремлі, є Цвіт Російського Народу чи Руської Нації,- знову «жидівські штучки»…

Московські пропагандисти від Олігархічно-Кланового Режиму поки ще існуючої старого державоустрою Росії східну Україну називають територією західних околиць Російської Федерації, забуваючи, що Історичні Коріння і реальні сьогоднішні Кордони Народів,- це різні речі.

Провести сьогоднішніх Свідомих Українців чи-то Росіян у них не вийде лишень по єдиній причині,- Цвіт України та Росії Нового Образу цього не дозволить!!!

Червоною лінією цих ідеологем є твердження, що Український і Російський Народи – це вже не окремі братні Народи, а знову єдиний і неділимий Народ, як в добу імперії Романових проповідували російські шовіністи.

Радій, Свідомий! Саме 09.01.01 року Нової Ери Майбутнього Образу Народів Слов’яни - Арії як Народ вже піднявся в Миті Історії Українотворення на рівень Слов’янської Цивілізації, ведучи «І ВСІХ І КОЖНОГО», але через БлагоУХаюче СуЦвіття Слов’ян, до Нових Цивілізаційних відносин та МИРу Вселенького через ЗаКОН!

І саме Слов’янська Цивілізація вже стверджує через Своїх «Свідомих і Достойних»: УРА! ЛЮДСТВО Є!

Сьогодні Кремль через усі теле- і радіоканали поширює думку, що він не втручається у внутрішні справи України. Це на словах, а на ділі – по-злодійськи, з-під поли засилає в Україну терористів для викрадання і мордування учасників ЄвроМайдану та знищення їхніх автомобілів, людей, які не хочуть більше повертатися в московське колоніальне рабство. Кремль бреше Народам Московської імперії та іншим, що на ЄвроМайдані немає Людей з Південно-східних областей, що там немає кримчан, харків’ян, донеччан, а є тільки нащадки ОУН-УПА – бандерівці і нацисти.

Доказувати старому що «МИ Є» ніхто не буде,- це все одно, що доказувати Сонцю, що Воно зійшло…

Для всіх «зайдів», - ось наша позиція, - Ми, Український Народ (Українська Нація), є неділимим та єдиним, в Дусі Істини та Праведності наводячи Господній Порядок у Своїй Хаті та роблячи спочатку Свою державу Народною, а лише потім перетворюючи Її у Національну.

Майже щодня у Москві на провідних телеканалах проходять ідеологічні “Поєдинки”, на які запрошують блазнів від політики та дилетантів від історії, таких як всеросійський блазень Жириновський, а збоку України – яничари й національні покидьки типу Олеся Бузини та Олександра Чаленка. Ці московські лакузи і нині підспівують заповітам Петра І-го, який знищив автономію Руси – України і після Полтавської битви своїм указом від 1713 року перейменував Московію на Росію.

Не переживайте, Свідомі, - на «Суспільному Каналу Сяйво» та «Социальном Канале Сознательных», рівно як і на Міжнародному Медіа Майдані «Мільйон Свідомих» (ММММ-3.0.12), таких як вони, які лишень розпалюють МіжНаціональну ворожнечу,- і Духу не буде!

Московські історики відкинули твердження з “Літопису Руського” про те, що Слов’янський Народ – це той Народ, який живе на території нинішньої України, котрий не має нічого спільного з населенням, що жило на території майбутньої Московії (чудь, весь, мурома, мордва…).

Про нашу державу – Русь – згадує навіть великий Аристотель у своїх “Схоліях” (3 століття до н. е.). Назва Україна згадується і пізніше в літописах від 1167 і 1187 років, як друга назва Русі.

Варто б нагадати Москві й таке: перша Київська Митрополія була створена в Києві у 860 році, за 128 років до Хрещення Русі (988) і майже за 300 років до офіційної дати заснування Москви (1147).

У 860 році Київський князь Аскольд очолив перший задокументований самостійний похід Русі на Константинополь. Саме тому за точку відліку української історії «Повість временних літ» бере 860 рік.

У той час, коли Русь уже була відомою європейською державою, на території нинішньої Московщини ніколи не жило ні одне слов’янське плем’я.

Настав час росіянам – вчорашнім московитам, придивилися до тієї Третьої сили, яка всіляко намагається посіяти розбрат поміж Нас, розділити Нас, загарбати собі і Ваше, і Наше, і яка залишиться після наших нерозумних «Поєдинків» у світовому виграші, пересваривши і знищивши і тих, хто колись називався русичем і тих, хто колись називався угро-фіном!

Українець,- це той, який сміливо може називати себе і русичем, і слов'янином, поважаючи Свої і РОДові Коріння, і Генетичні як Пам'ять Руси-України.


Саме зараз Свідомий Українець і наводить ЛАД у Своїй Хаті.

І Ми, Цвіт України Нового Образу, які проявились в Дусі Істини та Праведності, ідучи «ВПЕРЕД І ВВЕРХ», спроможні та вже взялись відповідати і перед Всевишнім, і перед Українським Народом (Українською Нацією) і перед Слов’янською Цивілізацією та всім Людством ЗА НОВЕ, ЯКЕ ЙДЕ НОВИМИ ШЛЯХАМИ.

І саме Ми, як вже проявлений Цвіт Людства, запрошуємо «І ВСІХ І КОЖНОГО» бути СпівУчасниками і Світлої Долі Неньки-України, і Світлої Долі як Нашої із Вами БлагоДатної, так і всього Людства.

В цьому стоїмо, завжди стояли та будемо стояти вічно як «МИ-Я-МИ», плекаючи на те, що Серце підкаже, а ні Творець, ні ПершоТворець не відвернеться лишень по Одній причині,- МИ ЙДЕМО ПО ЇХ ДОРОЗІ!

Шановні Громадяни України незалежно від свого походження!

Звертаючись до Вас як Вільних СпівТворців і Світлої Долі Неньки-України, і Світлої Долі Людства, Ми, Небайдужі, Національно Свідомі, самодостатні та Відповідальні Українці, які вже вийшли із цієї СТАРОЇ МОДЕЛІ ЖИТТЄУСТРОЮ, ставши СпівТворцями НОВОГО, хочемо сказати, що на Майдан Люди як «Свідомі і Небайдужі» вийшли проти олігархічно-бандитської влади з метою припинити беззаконня і знущання над Нашим Українським Народом, який вже проснувся, а прокинувшись, розпочав НАВОДИТИ ЛАД У СВОЇЙ ХАТІ.

І саме «Свідомі і Небайдужі» вийшли ЗАМІНИТИ СТАРЕ НА НОВЕ,- як проти міліцейського свавілля, (Врадіївка), так і за Якісне та Свідоме у подальшому Служіння «І ВСІХ І КОЖНОГО» в Україні Нового Образу як Українському Народу (Української Нації), рівно як і за безпечне Життя-Буття кожного Громадянина Народної республіки Україна, але без продажних прокурорів, чиновників та суддів.

У Світлому Майбутньому Неньки-України не буде фантастично-несправедливого збагачення президентської Сім'ї та Олігархів, розкрадання Національного багатства України лишень по єдиній причині,- Влада то буде Господня скрізь та назавжди.

Ми заявляємо, що нам, «Свідомим» та не меншовартим Українцям, ближчими і ріднішими є корінні росіяни (Сини Руської Нації), такі, як афганець Куніцин чи автомайданівець Булатов, Нігоян як «Свідомий та Небайдужий» Син Вірменської Нації, якому також болить Серце за Світле Майбутнє не тільки Своїх Дітей. Ми їх по сердечній щирості називаємо своїми братами, не ділячи на старших і молодших. Дякуємо Жесневському як Сину Білоруської Нації, нашому союзнику в боротьбі проти деспотичної поки ще існуючої влади. Вони всі нам рідніші, аніж наші українські перевертні типу бузини, чаленка, голуба, колісніченка, цибенка та інших покидьків, які своїм лайливим булькотінням більш не задурманять мізки Свідомим,- Цвіт Нації розбереться із гнилими «душонками» серед і Своїх Рідних,і Своїх Генетичних чи-то Історичних Народів, наводячи ЛАД і Порядок за ЗаКОНами Всевишнього раз і назавжди ОДНАКОВО.

Є такий гарний вислів: Коли не МИ-Я-МИ,- то Хто?!Коли не сьогодні,- то коли?
Наш мирний протест як «Свідомих і Небайдужих» в Україні розпочався боротьбою за європейське Світле майбутнє України, за соціальну справедливість «І ДЛЯ ВСІХ І ДЛЯ КОЖНОГО», за конституційну зміну всієї системи антинародної грабіжницької влади, замінюючи сьогоднішній Життєустрій на «ВЛАДУ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ».

Влада Януковича замість визнати справедливі вимоги Українського Народу і піти на поступки, розв'язала війну проти Свого Народу, допускаючи, за порадою Путіна, на територію України різні бандитські групи.

МИ ВЖЕ ЇМ НЕ ВІРИМО… Наїлися! Досить! …Змова Януковича з Путіним загрожує втратою суверенітету. Сьогодні Кремль входить своїми ідеологемами в українську душу лишень дурню, який ще спить. НАКОСЬ-ВИКУСІТЬ… Намагання увійти своїм московським чоботом на нашу Українську Землю МИ НЕ ДОЗВОЛИМО...

Сьогоднішня ідеологічна війна «зайдів» вже не спрацьовує на «Свідомих і Небайдужих».

«МИ-Я-МИ», як Цвіт Українського Народу(Української Нації), вже наводимо ЛАД та Порядок у Своїй Хаті та готові і сьогодні допомогти через Міжнародний Медіа Майдан «Мільйон Свідомих» Своїм Сусідам ЗА ЄДИНИМ СЦЕНАРІЄМ «Встановити Владу Народу у Своїй державі».

Якими будемо Ми,- такими виростуть Наші Діти,- такою буде Наша держава. РЕУН,ЦП УПА, П-13.

Дорогі Українці! Москва (Кремль), використовуючи сьогоднішню ситуацію в Україні, старається допомагати Українському Олігархо - клановому поки ще існуючому режиму залишити все як було.

Вона проводить дику імперську політику, вбиваючи в голови ще поки ще сплячим громадянам України і Росії підступно брехливу думку що Вони ЗВЕРХУ та Ми, Український та Російський Народи є Одним Народом. Це вчорашній день…

ТАК,- Ми, як Сусіди, допоможемо Один Одному зродити Свої держави спочатку Народними, а лишень потім перетворити Їх у Національні.

Хто Уважний,- той і у Російській, і в Українській Конституціях зможе прочитати: «ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ Є НАРОД».

Просто і Український, і Російський, і Білоруський Народи ще поки ще не домовились через Своїх «Перших серед Рівних» щодо Одного Понятійного Апарату та Одного Сценарію і для Себе, як Народів, і для Своїх Націй, і для Слов’янської Цивілізації, рівно як і для всього Людства.

Ми саме зараз є різними Народами: за своєї мовою, своєю історією, своєю ментальністю.

І Ми маємо право на своє як незалежне окреме існування, так і на Спільне, маючи ЄДИНІ ЦІННОСТІ та Інтереси, проявляючи Їх як для Себе, так і для Інших, - Своє гармонійне СпівЖиття.

Ми повинні жити кожен за своїми законами, звичаями та традиціями, не забуваючи, що Світла «ДОЛЯ ЛЮДСТВА» у Нас всіх Одна і не ділиться..

Ніхто Нам не збудує Народної держави, коли Ми, Український Народ як суб’єкт права та діяч Її самі не збудуємо, і ніхто з Нас не зробить Нації як суб’єкта права і діяча, коли «МИ-Я-МИ», що об’єднались навколо матеріалізації Української Національної Ідеї «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ», самі Українським Народом (Українською Нацією) як суб’єктами права і діячами не схочемо бути.1-й.

Пам'ятаймо, що Світла «ДОЛЯ УКРАЇНИ» в Наших руках та діймо і «ВО БЛАГО УКРАЇНИ-ВСІМ ДЛЯ ВСІХ», і «ВО БЛАГО ЛЮДСТВА»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ»,не забуваючи що у КОСМОСІ Ми не Одні!

Слава Україні! Героям Слава! Вітер Свободи! Дух Перемін! eneida9911@gmail.com (в темі:«25»)
А далі,- коли ти ще не з Нами,- чекай на Нас,- МИ ПРИЙДЕМО І СПИТАЄМО: ХТО, ЩО І КОЛИ?!
АКТ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ
{ТАЙНА СЕРЦЯ -3.0.12}


АКТ Відродження України.

Виходячи із смертельної небезпеки для сьогоднішніх та прийдешніх поколінь в «ЧАС ОСТАННІХ ДНІВ» для старого та Часу матеріалізації ЖиттєДайних можливостей для Нового;

визнаючи проявлення Джерела Волі і Влади Одного на Планеті Земля як «АКСІОМИ БУТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» Найвищою Божественною Цінністю і для Людства та Слов’янської Цивілізації, і для всіх без виключення Народів, Націй та Цивілізацій СВІТу Білого, яке вже проявляється в Дусі Істини та Праведності Ненькою-Україною як Божою Матір’ю Людства через Її Цвіт та Волю і Владу Українського Народу у Своїй Народній державі Україна «іншою стандартизованою формою безпосередньої демократії» згідно ст..69 діючої Конституції України та виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ»;

Визнаючи природнє право на самовизначення, самореалізацію, розвиток та розквіт в Дусі Істини і Праведності як Цвіту України Нового Образу, так і всього Українського Народу та всієї Української Нації;

визнаючи Єдині Людські Цінності Канонами Вічності як Ієрархію для Нового та проявленням в Дусі Істини та Праведності згідно «єдиної світоглядної національної та природовідповідної ідеології» Нового у «Новій Ері Майбутнього Образу Народів», розпочинаючи із проявлення Цвіту України як Ієрархії СВІТла;


Підтверджуючи Українську ВсеСВІТню Ініціативу щодо необхідності як формування, так і впровадження та дотримання КОНституції Землі як обов’язкового документу для Людства, але через БлагоУХаюче СуЦвіття Слов’ян, матеріалізацію в Дусі Істини та Праведності МіжНаціональної Ідеї «МІЖНАРОДНА ФІЛАРМОНІЯ ЖИТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» та Планетарної Ініціативи Людства «Небесна Вітчизна»;

Визнаючи цим Актом як Духовний Перехід Людства в «Нову Епоху СпівТворця», починаючи з 20:12;20.12;2012, так і Концепцію Народної Конституції України та ст..1-8 Народної Конституції України ШЛЯХОМ ЇХ РАТИФІКАЦІЇ ЦИМ ДОКУМЕНТОМ, Верховна Рада України урочисто ПРОГОЛОШУЄ:

1. Ми, Український Народ (Українська Нація) як Україна Нового Образу є цільною та єдиною Свідомою Часткою Людства, визнаючи і Його правосуб’єктність, і правосуб’єктність Планети Земля та ВсеСВІТу,- Внутрішнього Гармонійного Життя-Буття Нашої із Вами БлагоДатної, але виключно «ВО БЛАГО ЛЮДСТВА»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ»;

2. Ми, Верховна Рада України, що представляє Український Народ та діюча в Його Інтересах, довіряє цим Документом Цвіту України Нового Образу, як вже проявленому в Дусі Істини та Праведності Цвіту Українського Народу (Української Нації) та всього Людства, НАВЕСТИ ПОРЯДОК НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ як за Господніми ЗаКОНами в Дусі Істини, так і побудувати в Дусі Істини та Праведності не тільки гармонійні, чіткі і зрозумілі відносини Українського Народу (Української Нації) зі Своєю державою, зробивши Її Народною, але і через вже проявлену Слов’янську Цивілізацію та Планетарну Ініціативу Людства «Небесна Вітчизна» встановити МИР Господній через ЗаКОН,- Екологічну/Ноосферну КОНституцію Землі.

3. Визнати Шлях відродження «І ВСІХ І КОЖНОГО» згідно «АКСІОМИ БУТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» як «Слова Істини» Шляхом Праведним, забезпечуючи сприяння консолідації та самовизначенню в Дусі Істини та Праведності як Українському Народу (Українській Нації) та Слов’янській Цивілізації через Їх Цвіт, так і всьому Людству, визнавши ВсеСВІТній Рух Небайдужих «За Народну Державність та Духовне Перетворення Людства» процесом сходження «І ВСІХ І КОЖНОГО» до «ЦАРСТВА СОВІСТІ, БЛАГОСТІ І ГАРМОНІЇ», але виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» та на всі віки і для всіх.

4. До Повноти часу «ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ» згідно Концепції Народної Конституції України довірити Українському МіжНаціональному Миротворчому Корпусу «9911» формування Уряду Народної Довіри, а Центральному Проводу «Руху Еволюціонерів Українського Народу» взаємодію через Ініціативну групу відродження «ОБЕРІГ УКРАЇНИ» як з Верховною Радою України, так і з Президентом України.

Цей АКТ набирає чинності з моменту його схвалення.
Верховна Рада України


09 березня 2014(15) року по старому стилю.

(До 09 березня 2014-15 років по старому стилю чи-то 2-3 року Нової Ери Майбутнього Образу Народів всім Ініціативним групам відродження ДАТИ РОЗГОЛОС ЦІЄЇ ІНІЦІАТИВИ (через «Суспільний Канал Сяйво» та ММММ-3.0.12), повідомивши і Український Народ, і Українську Націю, і Слов’янську Цивілізацію, і все Людство, що «МИ-Я-МИ» як Цвіт України Нового Образу не тільки вже давно Є, але і те, що У ВСІХ НАС МАЛО ЧАСУ. Київський Штаб Світлих Сил Українотворення, ЦП УПА, 1-й,- eneida9911@ukr.net (ОКО))


Ідіть позаду Нас,- і Ви точно побачите Український Шлях;

Ідіть попереду Нас,- і Ми точно не зійдемо з Праведної Дороги Людства;

Ідіть поряд,- і «МИ-Я-МИ» будемо єдині у реалізації Задуму, Промислу та Праведного Плану Всевишнього на Планеті Земля.

НЕМОН;1-й; Мить Історії Людства; «МИ-Я-МИ»; «Золотий мільярд»; Цвіт України Нового Образу;Мить Історії Українотворення; «Будуймо Україну разом!»; 2008(12)-3.0.12
4-8 КРОКИ ДО "НАЦІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ"
{ ТАЙНА СЕРЦЯ. РАЦІОНАЛЬНІ ЕРУДИТИ УПОРЯДКОВУЮТЬ НАРОДОВЛАДДЯ. КОЛИ НЕ ТИ,- ТО ХТО?! КОЛИ НЕ СЬОГОДНІ І ЗАРАЗ,- ТО КОЛИ?!!}
РАНОК 19 ЛЮТОГО. «ВОНИ» (ВЛАДА ТА ОПОЗИЦІЯ) НЕ ЗМОГЛИ ДОМОВИТИСЬ. ПРОКИНЬТЕСЬ «СВІДОМІ І НЕБАЙДУЖІ»! ДОСИТЬ ДОВІРЯТИ ЦІЙ СИСТЕМІ ПИСАТИ СЦЕНАРІЇ «МАЙДАН –ЛЮДИ - ДІЇ» + «МАЙДАН – ЛЮДИ - ДІЇ», ДІЛЯЧИ НАС НА ПРАВИХ ТА ЛІВИХ.
АЛЕ КОЛИ НАШ КРЕДИТ ДОВІРИ ВЖЕ ЗАКІНЧИВСЯ,- ТОДІ КОМУ???

СІРІЯ. ЗА ТРИ РОКИ ЖЕРТВ 130 ТИСЯЧ. УКРАЇНА. ШАХТА «ПІВНІЧНА»,- У МАКІЇВЦІ 7 ЗАГИБЛИХ; НА «МАЙДАНІ» 20 ЗАГИБЛИХ ВІД ПОВСТАНЦІВ ТА 7 ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ. ВЧОРА Я ПРАЦЮВАВ З 15-00 ДО 23-00, А ПРЕДСТАВНИКИ ОПОЗИЦІЇ ПРИ ПЕРЕГОВОРАХ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ НІ ПРО ЩО КОНКРЕТНО НЕ ДОМОВИЛИСЬ. ПШОНКА КАЖЕ «ПЕРЕМІРРЯ ПОРУШЕНО ТА МАЄ БУТИ НАЙСУРОВІШИЙ ВИРОК». ТЯГНИБОК КАЖЕ, ЩО КОЛИ НЕ ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМИРРЯ,- МИ, ЯК НЕ ОЗБРОЄНІ, СТОЇМО ДО КІНЦЯ. ПРЕЗИДЕНТ ЗАКЛИКАЄ ВСІХ ДО ПОРОЗУМІННЯ. АЛЕ КОГО І З КИМ,- САМЕ ЙОМУ І НЕ ЗРОЗУМІЛО. ЦЯ СИСТЕМА ОРИМАЛА ПАТ.

«МИ-Я-МИ», ЯК ВЖЕ ПРОЯВЛЕНИЙ В ДУСІ ІСТИНИ ТА ПРАВЕДНОСТІ ЦВІТ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, ПРОПОНУЄМО «НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЛАН ДІЙ» «РУХУ ЕВОЛЮЦІОНЕРІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»(РЕУН): 1); 2) ТА 3) ОТРИМАЄТЕ НА СВІЙ E-MAIL ЗА ЗАПИТОМ НА eney911@ukr.net (В ТЕМІ,- ОКО),- «ВІТЕР СВОБОДИ» - «ДУХ ПЕРЕМІН»

4. ПОДІЛИТИСЬ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ НА ДВА ТАБОРИ («ТАБІР СКРИВДЖЕНИХ, ЗНЕДОЛЕНИХ, АЛЕ НЕ СКОРЕНИХ»,- «СИНЬО-ЖОВТІ» ТА «ТАБІР НЕБАЙДУЖИХ, НАЦІОНАЛЬНО СВІДОМИХ, САМОДОСТАТНІХ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИХ»,- «НЕБЕСНО ПШЕНИЧНІ»), ОРГАНІЗУВАВШИ ЇХ ВЗАЄМОДІЮ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРУ ДІЯЛЬНІСТЬ КИЇВСЬКОГО ШТАБУ СВІТЛИХ СИЛ УКРАЇНОТВОРЕННЯ (У КИЄВІ МАЄ БУТИ ЛИШЕНЬ ОДИН ШТАБ) ТА ЗАПРОВАДИВШИ КАЯТТЯ ТА ОЧИЩЕННЯ ЗА ЄДИНИМ СЦЕНАРІЄМ ЯК «НАРОДНУ ЛЮСТРАЦІЮ» ПІД КОДОВОЮ НАЗВОЮ «СВІЙ ДО СВОГО»-«ЗА СВОЇМ»;

5. НА СИСТЕМНІ ЗАКИДИ ВЛАДИ ВІДПОВІДАЄМО СИСТЕМНО: ЧЕРЕЗ КИЇВСЬКИЙ ШТАБ СВІТЛИХ СИЛ УКРАЇНОТВОРЕННЯ ФОРМУЮТЬСЯ У ВСІХ ІНШИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ СВОЇ ШТАБИ СВІТЛИХ СИЛ УКРАЇНОТВОРЕННЯ, А ВЖЕ ЧЕРЕЗ НИХ ТА «НАРОДНУ ЛЮСТРАЦІЮ» РОЗПОЧИНАЄМО НАБІР (ЗАМІСТЬ ДЕРЖАВНОГО ФОРМУВАННЯ «БЕРКУТ») ДО НАРОДНОГО ФОРМУВАННЯ «СОКОЛИ»,- ДО КИЇВСЬКОГО ТИМЧАСОВОГО ОКРЕМОГО ПОЛКУ ОПЕРАТИВНОГО РЕАГУВАННЯ «ЗАВЖДИ ПОРУЧ», ДО ДОНЕЦЬКОГО ТОПОР «ЗАВЖДИ ПОРУЧ», ЛЬВІВСЬКОГО ТОПОР «ЗАВЖДИ ПОРУЧ» ТА У ВСІХ ІНШИХ ОБЛАСТЯХ ТОПОР «ЗАВЖДИ ПОРУЧ», НАДАЮЧИ ЇМ СТАТУС І МУНІЦІПАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ ЯК РЕЗЕРВНОГО ФОРМУВАННЯ, І НАРОДНОГО ЗАСІДАТЕЛЯ (ПРИСЯЖНОГО), І СОЦІАЛЬНОГО ІНСПЕКТОРА (З ПРАВАМИ ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ),- «СОКОЛИ ЛЕТЯТЬ» - «ЧЕКАЙ НА НАС СКОРО»

6. ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОЗОРЕ ТА ПУБЛІЧНЕ (ПО КОНТРАКТУ З ВІДПОВІДАЛЬНИМ СЕКРЕТАРЕМ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ВІДРОДЖЕННЯ «ОБЕРІГ КИЄВА» ЧИ-ТО «ОБЕРІГ УКРАЇНИ») СВЯЩЕНОСЛУЖІННЯ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ(УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ) ВСІХ «СВІДОМИХ І НЕБАЙДУЖИХ» У ВСІХ ШТАБАХ СВІТЛИХ СИЛ УКРАЇНОТВОРЕННЯ, ПОЧИНАЮЧИ ІЗ КИЇВСЬКОГО. ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ МАП «СЯЙВО ЖИТТЯ» НА МІСЦЯХ ЯК «НАКАЗНИХ ОБУДСМЕНІВ»: СФОРМУВАТИ ЧОТИРИ ГРУПИ «СВІДОМИХ І НЕБАЙДУЖИХ»,- «НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИЗВОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ», «НАРОДНИЙ ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ», «НАЦІОНАЛЬНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ», «НАРОДНИЙ ВИБОРЧИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ» (НЕ БІЛЬШ ЯК ПО 12-ТЬ ) , ОБРАВШИ ПЕРЕД ЦИМ ЯК НАРОДНОГО (НАЦІОНАЛЬНОГО) КАЗНАЧЕЯ, ТАК І ВІДПОВІДАЛЬНОГО СЕКРЕТАРЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ВІДРОДЖЕННЯ ЯК ГОЛОВУ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ СВОЄЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (1+7), АЛЕ ВИСВІТЛЮЮЧИ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОШТОРИС ДІЯЛЬНОСТІ ВСОЇХ ШТАБІВ ЧЕРЕЗ ЄДИНИЙ САЙТ ЧИ-ТО ПОРТАЛ, - ПІДГОТОВКА ТА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКОГО ВЖЕ Є ЗАМОВЛЕННЯМ ВІД ЦП УПА,- «ПОДОЛАЄМО РАЗОМ» - «І КРИЗУ, І ЛИХУ ГОДИНУ»

7. ТАК ЯК «ВОЛЯ І ВЛАДА НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ» ПІСЛЯ ВОЛІ ГОСПОДА Є ДЛЯ НАС,СПІВУЧАСНИКІВ РЕУН ТА ВЖЕ ПРОЯВЛЕНОМУ ЦВІТУ УКРАЇНИ НОВОГО ОБРАЗУ, «НАЙВИЩОЮ ЦІННІСТТЮ»,- СЛУХАЙТЕ НАШУ ЧІТКУ ТА ЗРОЗУМІЛУ ІНІЦІАТИВУ, А НЕ МИШИНУ ВОЗНЮ ЦІЄЇ СИСТЕМИ ТА УСВІДОМЛЮЙТЕ,- З КИМ ВИ, ЩО РОБИТЕ ТА КУДИ ЙДЕТЕ, УСВІДОМЛЮЮЧИ І СВОЄ МІСЦЕ, І СВОЮ РОЛЬ, І СВОЮ ВІВДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ НЕ ТІЛЬКИ СВОЇХ ДІТЕЙ,- ЦП РЕУН (Крок№1 Уряд Народної Довіри),- «ВОДЯНЕ ПЕРЕМИРРЯ» - «ША! СЦЕНАРІЙ ВІД ЦП УПА ТА ЙОГО РЕЧНИК ВЖЕ ВИДИМІ».

8. РЕКОМЕНДУВАТИ ДЕПУТАТАМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ВСІМ СУДДЯМ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ ТА ВСІМ ІНШИМ НЕБАЙДУЖИМ СПІВУЧАСНИКАМ ЦІЄЇ ПОКИ ЩЕ ІСНУЮЧОЇ СИСТЕМИ ВЗЯТИ БЕЗОПЛАТНУ ТВОРЧУ ВІДПУСТКУ, ЗАЛУЧИВШИСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ «16 ЛИПНЯ», ПЕРЕВІВШИ НА ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗА ДОТРИМАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ АБСОЛЮТНО ВСІХ СТАТЕЙ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ СТАТТІ 1 ТА ЗАПРОВАДИВШИ «ПЕРШУ ПУБЛІЧНУ ЩОКВАРТАЛЬНУ ЗУСТРІЧ НАРОДУ ЗІ СВОЇМ ПРЕЗИДЕНТОМ» ЗА С ЦЕНАРІЄМ ЦП УПА ЯК «СВІДОМИХ І ДОСТОЙНИХ», ПІДГОТОВКУ ДО ЯКОЇ ВЖЕ ВЗЯЛА НА СЕБЕ «ДУХОВНА СТОРОЖА НАЦІЇ» РЕУН,- «ОДНІ ШУКАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ,- ІНШІ ПРИЧИНИ» - «МИ РОЗБИРЕМОСЬ ХТО І ЧОГО ВАРТИЙ». ПРЕЗИДЕНТ ОБРАВ У СВІЙ РЕЗЕРВ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ» 51-У ОСОБУ. ПОЧНЕМО ІЗ ПРОСТИХ КРОКІВ,- «ЛАВА НА ЛАВУ»,- «51» (від державної системи) / «51» ( від Представницького Корпусу «Національних Конституційних Слухань «Встає Правда! Встає Воля!» як 51-н СПІВУЧАСНИК «ДУХОВНОЇ СТОРОЖІ НАЦІЇ») ТА «G-8» (Президент України +3-и БУВШИХ+ 4-и опозиціонери) /«G-8» (НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРООЕКТ «G-8»,- 8-М СПІВУЧАСНИКІВ ЦП УПА. РЕЧНИК ЦП УПА ВЖЕ Є. ХТО НАСТУПНИЙ БАЖАЮЧИЙ, ЩОБИ ДОСТОЙНО ЗУСТРІТИ «ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ» ЗАПОЧАТКУВАВШИ З 9 БЕРЕЗНЯ ЩОКВАРТАЛЬНЕ 12-ГОДИННЕ ЗАСІДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ НЕБАЙДУЖИХ «ВСТАЄ ПРАВДА!ВСТАЄ ВОЛЯ!» ІЗ ВИСВІТЛЕННЯМ ЙОГО ПО ВСІМ УКРАЇНСЬКИМ КАНАЛАМ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ (Суспільний Канал Сяйво») ЗА УЧАСТТЮ ЯК МІНІМУМ «1» + «12»+ «12»+ «8» + «8» + «51» + «51» «СВІДОМИХ І НЕБАЙДУЖИХ» І ДО СВІТЛОЇ «ДОЛІ УКРАЇНИ», І ДО СВІТЛОЇ «ДОЛІ ЛЮДСТВА»? ??????

Інформація ля тих, Хто ще не знайомий із РЕУН, «Духовною Сторожею Нації», ЦП УПА та «МИ-Я-МИ»: «Руху Еволюціонерів Українського Народу»12 листопада 2013 року вже виповнилось 7-м років. «Духовну Сторожу Нації» запроваджено «Свідомими і Небайдужими» 18 липня 2012 року, Центральний Провід РЕУН,- це Раціональні Ерудити, які Упорядковують Народовладдя. Центральний Провід РЕУН співпадає із Центральним Проводом Української Правиці Абсолюту, але частково. Центральний Провід «Духовної Сторожі Нації» також частково співпадає і з ЦП УПА, і з ЦП РЕУН. Публічний СпівТворець та СпівУчасник всіх ТРЬОХ Центральних Проводів і в Миті Історії Українотворення, і в Миті Історії Людства, і в Миті Історії БлагоДатної є ЕНЕЙ як ПроКуратор Слов’ян. Корпоративна пошта Ініціативної групи відродження «Оберіг України» ,- eneida9911@gmail.com


«МИ-Я-МИ» – Небайдужі, Національно Свідомі, самодостатні та відповідальні Українці, які, маючи Розум Переможця і Господаря, наводимо „ЛАД У СВОЇЙ ХАТІ” як в Миті Історії Українотворення та Миті Історії Нашої із Вами БлагоДатної, так і в Миті Історії Людства, але виключно „ВО БЛАГОУКРАЇНИ” - „ВСІМ ДЛЯ ВСІХ”. В цьому стоїмо, стояли і будемо стояти вічно, забезпечуючи Повноту Часу „ Встановлення Влади Народу у Своїй Державі ” згідно «АКСІОМИ БУТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» як «Слова Істини» та «ДЕКЛАРАЦІЇ СВОБОДИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ (УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ)» як Концепції Народної Конституції України (ІсКОНу України). Ось Наше самовизначення та самоствердження як Духовний Стрижень Одної Думки (Ініціатив) Праведників, Дій та Одної Справи і Творця через Нас, і Українського Народу, і Української Нації, , і Слов’янської Цивілізації, і всього Людства як на Землі, так і на Небі „ЗАВЖДИ!СКРІЗЬ! ОБОВЯЗКОВО!”
ПЕРШІ ТРИ КРОКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ
ТАЙНА СЕРЦЯ - 3.0.12

«Національний План Дій» «Руху Еволюціонерів Українського Народу»


1. Всі Громадяни України, увійшовши в Україну Нового Образу та ставши СпівТворцями Світлої «ДОЛІ ЛЮДСТВА», мають пройти перевірку на знання: а) Концепції Народної Конституції України» як «Новітніх відносин Народу зі Своєю державою»; б) ст..1-8 Народної Конституції України; в) способу матеріалізації і «АКСІОМИ БУТТЯ» - «ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» як «Слова Істини», і Планетарної, і Національної, і МіжНаціональної Ідеї, проявивши добровільно Свої Місце та Роль в «ЄДИНОМУ СПЕКТАКЛІ ТВОРЦЯ» як Його СпівТворці, але через РОЗУМНИЙ ЛІФТ (Національне Бюро Незалежних Розслідувань України Своєї Територіальної громади).

Відповідальні,- ВсеСВІТній Інститут Взаємних Відносин «МІЖНАРОДНА ФІЛАРМОНІЯ ЖИТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» в особі Автора-розробника МАП «Сяйво Життя» як Українського Архітектора Майбутнього та СпіВиконавця Задуму, Промислу та Праведного Плану Творця; Координатори Міжнародної Авторської Програми «Сяйво Життя» як Охоронці Генофонду України Нового Образу на певній території.

2. Всі Громадяни Народної республіки України мають забезпечити Перетворення в Дусі Істини та Праведності Свої «населені пункти» у Територіальні Громади як суб’єкти права та діячі, де Національні та Церковні Громади завжди є та скрізь будуть Духовним Оплотом і кожної Територіальної Громади, і всього Українського Народу, і виконавцями в Дусі Істини та Праведності Задуму, Промислу та Праведного Плану Творця на всі віки та для всіх.

Відповідальні,- Національна Інституція Українотворення «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» в особі ТВО Голови як Українського Архітектора Майбутнього та Координатора Української культурно-просвітницької та соціально-економічної програми «Будуймо Україну разом!»; до забезпечення Повноти Часу «Встановлення Влади Народу у Своїй державі» згідно Концепції Народної Конституції України,- ТВО «Уповноважені Територіальних Громад з питань народної та приватної власності».

3. Всі Територіальні Громади в Україні Нового Образу мають підтвердити Свою СпівУчасть у ВсеСВІТньому Русі Небайдужих «За Народну Державність та Духовне Перетворення Людства», проявивши в Дусі Істини та Праведності і Свій Цвіт, і Свої Ініціативи навколо матеріалізації «АКСІОМИ БУТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» як «Слова Істини», і Спільну Справу всіх «Свідомих», «Свідомих і Пробуджених» та «Свідомих і Достойних» як Одне Праведне Діло Українського Народу (Української Нації), підтверджуючи та закріплюючи в енерго-інформаційному просторі статус Нашої Неньки – України як Божої Матері Людства.

Відповідальні,- Академія гармонійного лідерства Українського Народу(Української Нації) в особі ТВО Голови як Українського Архітектора Майбутнього та координатора ВсеСВІТньої культурно-просвітницької та соціально-економічної програми «ЗОЛОТИЙ МІЛЬЯРД»; «МИ-Я-МИ» як Цвіт всього Людства.


НЕМОН;1-й; Мить Історії Людства; «МИ-Я-МИ»; Мить Історії Українотворення; 09.03.14; 2008(12) - 3.0.12
НАРОДНА ЛЮСТРАЦІЯ
ТАЙНА СЕРЦЯ -3.0.12

То, что является делом всех, не является ничьим делом. И. Уолтон
(Те, що є справою всіх – не є справою особистою).
«Раціональні Ерудити, які Упорядковують Народовладдя» через «Суспільний Канал Сяйво» пропонують ПРИЙНЯТИ ДО УВАГИ ГОЛОВНІ «ПРИНЦИПИ ТА ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ В ДЕРЖАВІ»:

Крок №1 «НАРОДНА ЛЮСТРАЦІЯ»:

1. Формування із Небайдужих та Національно Свідомих Українців мережі «25»,- мережі «Національних Бюро Незалежних Розслідувань України» в кожній Територіальній громаді зі статусом Органу Опіки Своєї Територіальної громади,- з обов’язковим внесенням нових інституцій народовладдя у всі без виключення Статути Територіальних Громад;
2. Кожен Свідомий Українець, який зголосився наповнювати змістом Україну Нового Образу, має пройти «НАРОДНУ ЛЮСТРАЦІЮ» перед тим, як увійти до складу будь-яких «нових інституцій народовладдя» .
3. Через ЦП УПА «НАРОДНУ ЛЮСТРАЦІЮ» здійснює Комітет «Атестованих Народних Експертів»(Ініціативні групи за соціальну справедливість) Руху Еволюціонерів Українського Народу. Державні діячі сьогоднішні та бувші, включаючи і тих, які були в органах місцевого самоврядування, декларують публічно: «Я, прізвище, ім’я та по батькові, заступаючи до допоміжного Всеукраїнського Депутатського Корпусу «16 ЛИПНЯ», готовий чесно служити Українському Народу чи-то Своїй Нації, забезпечуючи найскоріше перетворення України в Україну Нового Образу згідно Концепції Народної Конституції України, а держави України – у Народну державу. Мої Слова, ініціативи,дії та вчинки відповідатимуть моїм публічно проголошеним намірам, які спрямовуються виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ». Бути СпівТворцем Світлої «ДОЛІ УКРАЇНИ» тяжко, але я обираю саме Цей Праведний Шлях. І нехай будуть в гармонії всі СВІТи у всіх Їх ЖиттєДайних проявах».

Атестація здійснюється публічно відповідно до Запиту та додаткових умов за Вашою e-mail.
Довідка для необізнаних,- саме зараз, починаючи з 01.01.14 по 01.01.15 для Українського Народу та з 09.03.14 по 09.03.15 для Української Нації вже розпочалась само ідентифікація та самовизначення тих, Хто готовий стати Українським Архітектором Майбутнього в якості «Лицара Народної Довіри» та Будівничого і Світлої Долі Неньки-України, і Світлої Долі Людства. І наступне,- до складу Національного Комітету «300» саме цим інформаційним повідомленням оголошується Набір Громадян Народної республіки України по «300» від Олігархів та від Небайдужих, Національно Свідомих, самодостатніх та Відповідальних Українців, половина із яких за жеребкуванням буде Резервною Групою.
ДЕКАЛОГ ПАТРІОТА УКРАЇНИ НОВОГО ОБРАЗУ
ТАЙНА СЕРЦЯ -3.0.12

Декалог Патріота України Нового Образу.

МИ, Дух одвічної стихії, який вже матеріалізується в Україні Нового Образу через Святий Дух в Думках, Діях і Одній Справі
«Свідомих і Достойних»,

Я, Святий Дух України, який пробуджує та дає Світлу Надію
всім без виключення Синам і Донькам Української Нації як Одне Ціле,

МИ, Українська Нація, як суб’єкт права і діяч, ставимо
Тебе, Сину, і Тебе Доню, на грані двох світів Творити
Світлу «ДОЛЮ УКРАЇНИ» як Нове та Праведне Життя
Українського Народу (Української Нації):

1. Чи забезпечиш Ти, навіть ціною Власного Життя, народження Народної Держави Україна, стимулюючи відродження „ІСНУЮЧОЇ КРАЇНИ” заради „ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ ” як народження України Нового Образу.Так або ні?! Відповідай?! Відповідь… В серці Моєму вже Горить „Вогонь Української Духовної революції !!!

2. Чи дозволиш Ти таємно чи прилюдно будь-кому, починаючи із Себе, плямити Славу та Честь і Твою, і Нашу, як Славу і Честь Української Нації. Так або ні? Відповідай?! Відповідь… Боронив, бороню і завжди буду боронити Честь Української Нації та Гідність Українського Народу!!!

3. Чи запам’ятаєш Ти Долю „Свідомих і Достойних ”, як продовження Долі Нашого Роду Українського та Світлої „ДОЛІ УКРАЇНИ” через „Пантеон Української Слави ” як пам'ять не тільки Своїх Дітей. Так або ні?! Відповідь… „Запам’ятаю!!!”

4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за Славу Володимирового Тризуба, обрамленого „Сонцем Правди ”, Честі і Гідності Української Нації, боронячи і забезпечуючи найвищу цінність в Україні Нового Образу: „Волю і Владу Народу у Своїй державі ” після Волі Української Нації та Животворящої Волі Людства. Відповідай?! Відповідь… „Не підведу!!!”

5. Сприйми смерть як милість Всевишнього, виховуючи Власних Дітей і не тільки на прикладах Життя „Героїв Української Нації ” та підтримуючи сьогоднішніх „Лицарів Народної Довіри ” як „Героїв Українського Народу ”. Відповідай?! Відповідь… ЗАВЖДИ!СКРІЗЬ!ОБОВЯЗКОВО!


6. Про Справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба, поширюючи інформацію виключно „ВО БЛАГО УКРАЇНИ”-„ВСІМ ДЛЯ ВСІХ”. „ВІТЕР СВОБОДИ” Відповідь… „ДУХ ПЕРЕМІН”

7. Не завагайся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме Центральний Провід Твоєї Духовної Течії та „МИ-Я-МИ”, коли ця чітка і зрозуміла Спільна Ініціатива як Твоя Власна лише прискорить Встановленню „ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ ” виключно „ВО БЛАГО УКРАЇНИ”-„ВСІМ ДЛЯ ВСІХ”. Відповідай?! Відповідь… „Захищаючи Честь Української Нації, Добробут та Гідність Українського Народу „Злочин перед Українським Народом ” я не допущу!”

8. Байдужість, бездіяльність та безхребетність,- ось Ворог Української Нації, який не має поселитись ні в Твоїй Душі, ні в Твоїх Думках , ні в Твоїх Діях чи без- Діяльності. Запам’ятай, що Сини і Доньки Української Нації, що розсіяні по всьому Білому Світу та разом складають Нашу Велику Сім’ю вже не сплять, формуючи Нашу Шляхту як Еліту Людства та Праведний Шлях і Українського Народу, і всього Людства. Чи готовий Ти Іншим довірити Своє Життя, використовуючи разом з Однодумцями „Джерело Волі і Влади ” Одного виключно „ВО БЛАГО УКРАЇНИ”-„ВСІМ ДЛЯ ВСІХ”?! Відповідай?! Відповідь… Тільки Братам та Сестрам по Духу!!!

9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни, які вже прискорюють „Встановленню Влади Народу у Своїй державі ”? Відповідай?! Відповідь… Нехай „ВІВТАР БЛАГОЧЕСТЯ” як Воля Української Нації та Воля Всевишнього буде Тому Суддею через „МИ-Я-МИ”!!!

10. Чи змагатимеш Ти, ______________________________
_________________________________, до посилення сили Святого Духу України
Власними Ініціативами та справами, Слави Української Нації та Її Честі не тільки через визнання „ПАНТЕОНУ УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ ” та результатів Своїх справ, але і через утворення , примноження та зберігання „Народного багатства України ”, починаючи із „Символу віри в майбутнє народу „ДОЛЯ УКРАЇНИ” , Власного енерго-інформаційного простору як Животворящого Позитивного ВІРУСу і Української Нації, і Українського Народу, і Народної держави Україна як єдиного Живого Організму?! Відповідай?! Відповідь… ЯКИМИ БУДЕМО „МИ-Я-МИ”,- такими виростуть НАШІ ДІТИ, такою буде НАША ДЕРЖАВА! Боронив, бороню і завжди буду боронити Гідність Українського Народу та Честь Української Нації як Власні!В цьому стояв, стою та буду стояти навіки!

Прочитано та підписано мною власноручно (з використанням електронного підпису) Громадянином (Громадянкою)_________________ , в своєму розумі, здоровому глузді та з повною відповідальністю лише один раз на території тільки одної Соціально-Комунікаційної Служби Золотого фонду народної довіри як „дільниці стандартизованих форм безпосередньої демократії ” Українського Народу(Української Нації) . Особистий підпис:_________________ @ Підпис_________________________________________ Повноважний представник «нової інституції народовладдя»_____________________________________ _____________________
Свідоцтво №____________________________________________ ПІБ ____________________________________________ .
Складено в трьох екземплярах, один із яких зберігається в «Народній Інфосистемі 9911»
Реєстр №_____________________________ , внесено до реєстру ПІБ ____________________________________________ ,
Заява на отримання «Соціального Паспорту Українця» (Соціальної картки) №______________________________________ та /чи „Свідоцтво про народження ” №______________________________, видане____________________________________________________