ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация

Громадська організація «Фонд сприяння розвитку культури та мистецтва «Джерело надії»

Україна, Київ, ул. пр Голосеевский, 87
Громадська організація  «Фонд сприяння  розвитку культури та мистецтва «Джерело надії» є неприбутковою добровільною громадською організацією, створеною на основі єдності на основі інтересів для спільної реалізації її членами своїх законних соціальних, економічних, професійних та інших прав та свобод, що закріплені Загальною декларацією прав людини, і гарантується Конституцією та законом України «Про об’єднання громадян». Фонд було зареєстровано 27.12.2002  на підставі рішень Установчих зборів громадської організації «Фонд сприяння розвитку культури та мистецтва «Джерело надії».  .
 
МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ
 Головною метою Фонду  є об’єднання громадян для задоволення та захисту своїх законних, соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних  та інших спільних інтересів своїх членів,  сприяння реалізації Національних 
та регіональних  програм в соціальній, духовній, культурно-освітніх сферах суспільного життя.
 
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ
ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ — Виноградова В.В.
ДИРЕКТОР —  Єфіменко І.О.
 
НАПРЯМИ  ДІЯЛЬНОСТІ  ФОНДУ
  • Використання добровільних безкорисливих пожертв фізичних та юридичних осіб для організації свідомих, активних дій для вирішення назрілих суспільних проблем, надання фінансової, організаційної та іншої допомоги на безприбутковій основі.
  • Сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на патріотичне виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства на безприбутковій основі.
  •  Подання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф, в результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків, а також біженцям та  переселенцям з окупованих територій.
  • Сприяння охороні і забезпеченню культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури, місць поховань.
  • Сприяння захисту материнства та дитинства, підтримки молодої  сім ї.
  • Подання допомоги талановитій творчій молоді.
  • Сприяння розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури, спорту і туризму,пропагування здорового способу життя, участь у поданні медичної допомоги населенню та здійснення соціального догляду за хворими, інвалідами, одинокими, людьми похилого віку та іншими особами, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують соціальної підтримки та піклування.
  • Сприяння розвитку видавничої справи, засобів масової інформації, інформаційної   інфраструктури на безприбутковій основі.
  • Кто здесь был?
  • Пока никто не отметился
19 октября [чт]
17 октября [вт]
13 октября [пт]
03 октября [вт]
01 октября [вс]
28 сентября [чт]
25 сентября [пн]
24 сентября [вс]
23 сентября [сб]
23 сентября [сб]
22 сентября [пт]
21 сентября [чт]
21 сентября [чт]
21 сентября [чт]
20 сентября [ср]

Все события

Сообщить об ошибке
Вставить карту на свой сайт
Отзывы (0)

Нет отзывов. Ваш будет первым!