ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация

Відкрите звернення Громадської Ради Майдану

30 декабря 2013
article4340.jpg

Київський Майдан з болем і співчуттям сприйняв звістку про страшну трагедію в Волгограді.Київський Майдан з болем і співчуттям сприйняв звістку про страшну трагедію в Волгограді, де в результаті терористичного акту загинули 14 і постраждали 35 людей. Ми щиро співчуваємо сім'ям і друзям загиблих та бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим.

Наше власне прагнення до свободи і мирний протест, на який ми вийшли, щоб змінити на краще життя в нашій країні, робить природним наше людське співчуття постраждалим та рішуче засудження терористичного акту у Волгограді.
Терор не може і не повинен бути засобом досягнення яких би то не було політичних або інших цілей. Ми твердо переконані, що людське життя - безцінне, а людина, її право на життя і свободу, є основою будь-яких громадських та політичних рішень.
Громадяни Росії! Ви завжди можете розраховувати на нашу солідарність і моральну підтримку у вашому прагненні облаштувати своє життя, грунтуючись на принципах гуманізму і категоричного неприйняття насильства.
Громадська Рада Майдану

Похожие статьи:

Національні збориВолодимир Волков про... зовнішню політику

ПолитикаЖванію та Княжицького допитають у «справі Чорновол»

Національні збориВолодимир Волков про... ситуацію на Майдані

Голос "Столиці"В Новый год с продажной Фемидой

Національні збориВолодимир Волков про... політику

Рейтинг: 0 Голосов: 0 583 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!