ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация

Володимир Волков про... ситуацію на Майдані

30 декабря 2013
article4343.jpg

Справедливості заради можу сказати одне: прийняти рішення і повести людей під кулі - зовсім не просто.Справедливості заради можу сказати одне: прийняти рішення і повести людей під кулі - зовсім не просто.
А в тому, що Янукович свою владу буде захищати до останнього, сумнівів бути не може ні в кого. Про це говорить як інформація із закритих нарад з силовиками в Межигір'ї, так і досвід поведінки кандидата в президенти Януковича зразка 2004 року. Адже саме він на закритій Раді нацбезпеки вимагав силового розгону Майдану. А почувши від Леоніда Кучми: "Ти прем'єр, ти і віддавай наказ, а я не буду", в серцях жбурнув ручку і покинув високе зібрання ...
Відомо, що Янукович, не в останню чергу, винуватив саме Кучму в втрачених п'яти роках свого президентства. Але, якщо лідери не готові повести на барикади мільйон, то до чого було задирати планку вимог? До чого чергові безглузді "замахи на рубль і удари на копійку": "Революція!"; "Імпічмент!" ; "Кошторис!" ? .. До чого "​​тёрочки", замість оперативних жорстких і системних переговорів, за якими стояла колосальна енергетика Майдану? До чого тепер спроби перекинути відповідальність за відсутність перемог, на громадських діячів та моральних авторитетів? До чого безпорадна жадібність, що закриває сцену для одних і фізично яка скидає зі сцени інших?

Голова міжнародного комітету Національних Зборів
Володимир Волков


Похожие статьи:

Національні збориВідкрите звернення Громадської Ради Майдану

Національні збориВолодимир Волков про... зовнішню політику

Національні збориВолодимир Волков про... політику

ПолитикаЖванію та Княжицького допитають у «справі Чорновол»

Голос "Столиці"В Новый год с продажной Фемидой

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1402 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!