ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация


Українська мовна телекомпанія Столиця в медійному просторі України існує з 1999 року. Становлення держави, хроніка подій, повсякденне життя простого українця, зустрічі з видатними діячами політики, культури, мистецтва — ось не повний перелік тем і матеріалів, який зберігає у своєму відео архіві наша телекомпанія. Це — понад 60000 годин оригінального відео в цифровому форматі. Довгий час телекомпанія виконувала функції кореспондентського пункту кількох телевізійних каналів СНД із виробництва новостійних сюжетів з України, представляючи їхні інтереси в нашій країні. Наші сюжети транслювали інформаційні програми багатьох мовних телекомпаній.

Творчий колектив «Столиці» спеціалізується на створенні документальних телевізійних циклів, публіцистичних програм, рекламних відеокліпів. Ми співпрацюємо практично з усіма телекомпаніями України, як загальнонаціональними, так і регіональними.

Наша команда – це професійні режисери, журналісти, веб-дизайнери, режисери монтажу, графіки з багаторічним досвідом роботи у сфері телевізійного виробництва. Ми стоврили кілька десятків телевізійних проектів, що транслювалися в ефірі багатьох телевізійних каналів.

На теперішній час українська мовна телекомпанія Столиця знаходиться в стадії ребрендінгу. Ми в першу чергу, надаємо можливість творчій молоді реалізувати себе в нових телевізійних проектах, авторських програмах, публіцистиці.

Наші можливості

Виробничо – технічна база телекомпанії дозволяє створювати програмний продукт власного виробництва: новинні сюжети, репортажі, публіцистичні програми, документальні цикли та багато іншого.
 

Технічна база телекомпанії сформована на основі сучасних передових телевізійних технологій, а це, перш за все, автоматизація відео виробництва з використанням відео серверів, нелінійний монтаж з вражаючими відео ефектами, станції комп’ютерної графіки, віртуальні студії.
 

Технологія телевізійного виробництва розроблена на безкасетній основі з рейд масивами в декілька десятків террабайт. Телевізійні камери з технологією Р-2 відповідають останнім досягненням технічного прогресу.
 

Одна з апаратних телекомпанії (АПФ) може працювати з традиційними касетними телевізійними форматами: Betakam SP, Diq BSP, DVCPRO, DVCPRO-50, miniDV, DVCAM та трансформувати їх під сучасні технології виробництва, які використовуються в виробничо-технічній базі телекомпаній.
 

Творчий та технічний персонал телекомпанії має великий досвід роботи з цим обладнанням.
 

На данному етапі запрошуємо до співпраці творчих людей зі своїми ідеями та креативним мисленням.
 Голос "Столиці"Влада і громадаРекламаВетерани твої, Україно