ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация

Іноземні банки почали блокування українських грошей

14 января 2014
article4409.jpg

Іноземні банки почали блокувати і затримувати міжнародні платежі українських банків на вимогу Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC), змушуючи їх ідентифікувати відправника грошей.
 
Іноземні банки почали блокувати і затримувати міжнародні платежі українських банків на вимогу Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC), змушуючи їх ідентифікувати відправника грошей.
 
Це випливає з листа Укрексімбанку, який той розіслав іншим банкам на початку січня.
Укрексімбанк - один з найбільших клірингових банків у країні. Через його коррахунки проводять міжнародні платежі багато українських фінансових установ.
У своєму листі Укрексімбанк зазначає, що клієнти банків, чиї імена значаться в "чорному списку" OFAC, не можуть здійснювати міжнародні платежі в доларах США. Аналогічна заборона поширюється і на компанії, які на 50% і більше належать або "прямо чи опосередковано" контролюються особами, що потрапили під міжнародні економічні санкції.
При цьому в Укрексімбанку стверджують, що посилення перевірок - не лише українська тенденція.
Нині у списку OFAC значиться кілька десятків тисяч персон нон грата, серед яких поки що лише чотири компанії з українськими акціонерами - "Белнефтехим", авіакомпанія "Буковина", "Українсько-середземноморські авіалінії", Ferland Company.
Нагадаємо, що в січні Сенат США прийняв резолюцію про підтримку українського народу та його права на незалежне і демократичне майбутнє. У ній наголошується, що США можуть ввести санції проти українських чиновників, якщо держава продовжить застосовувати силу проти мирних демонстрантів.

Похожие статьи:

ОбществоДержавна виконавча служба підтвердила арешт майна активіста Автомайдану

КриминалЯк зробити талію стрункішою

ОбществоАктивисты митингуют под бюджетным комитетом и требуют выделения средств на «Охматдет»

КриминалКто в Украине получает больше всех за свой труд?

ОбществоМладоолигарх Курченко зарегистрировал свои бренды в офшорной зоне

Рейтинг: 0 Голосов: 0 854 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!