ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

АвторизацияПотрібно подивитись

ТА НАЙБІЛЬШЕ ЗА ВСІХ Я ЛЮБИВ УКРАЇНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Благодійні фонди

Благодійні фонди

Громадянський рух

Громадська організація «Фонд сприяння розвитку культури та мистецтва «Джерело надії»

Політичні партії

Політичні партії

Міністру заборонили звільняти керівників аграрних підприємств

30 июня 2016
article8507.jpg


Голосіївський районний суд ухвалив рішення, яким заборонив міністру аграрної політики звільняти керівників аграрних держпідприємств.

Про це керівник Мінагрополітики Тарас Кутовий розповів журналістам, передає «Укрінформ».

«Голосіївський суд ухвалив рішення, згідно з яким я не маю права звільняти керівників аграрної ДП. Маємо на одному підприємстві керівника, дії котрого є злочинними, але суд не дозволяє таких керівників звільняти», – сказав Кутовий.

Як відомо, при Міністерстві аграрної політики та продовольства утворено комісію з проведення конкурсного відбору керівників державних сільськогосподарських підприємств.

Водночас на сайті Мінагропроду у відповідному розділі поки що немає жодного повідомлення про проведення конкурсів.

У 2015 році було оголошено конкурси на заміщення посади керівника для близько 40 державних підприємств, зокрема, ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», ДП «Укрспирт», ДАК «Хліб України». Частина цих конкурсів не відбулася через відсутність претендентів, частина була оскаржена в судах.

Мінагропрод заявляв про наміри до кінця 2016 року передати на приватизацію у Фонд державного майна України всі державні сільськогосподарські підприємства. За твердженням чиновників Мінагропроду, сьогодні ці активи приносять державі лише збитки.

Урядова постанова №271 визначає передачу 62 аграрних об’єктів, а фактично, станом на березень 2016 року, Фонду держмайна було передано лише 10 таких об’єктів.

За словами очільника ФДМУ Ігоря Білоуса, найбільша проблема – відсутність правовстановлюючих документів на нерухоме майно та земельні ділянки у таких підприємств. Це змушує Фонд відмовлятися від прийому таких об’єктів Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/06/30/ministru_zaboronyly_zvilnyaty_kerivnykiv_agrarnyh_pidpryiemstv_712389
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

http://69.by