ОНЛАЙН ТВ: 
ОНЛАЙН РАДИО:

Авторизация

Пам`ятник Героям Небесної Сотні біля парламенту стане символом Вкраїни нової доби

27 октября 2017
article9109.jpg

7 листопада, навпроти Верховної Ради (КИЇВ) відбулося небувала досі у нашому Дикому полі доби Руїни (читай у багатостраждальній ненці Україні) подія.  Тут відкрили меморіальний камінь Героям України – Небесної Сотні, усього Небесного Легіону.

Його вже охрестили й наріжним каменем історії нашої Неньки, й Дамокловим мечем над головами корисливих можновладців та законотворців. Ініціаторами встановлення пам’ятника стали молоді люди: добровольці, волонтери, громадські діячі.

Олексій Гусак "СТОЛИЦЯ"


 Справа у тому, що за бажану свободу країни, якої так щиро прагнуть здається майже усі, віддали життя вже тисячі і тисячі людей. І це тільки за останні п'ять років! Але чергова революція, яка як нас вчить історія в першу чергу пожирає своїх дітей, а наступний крок матінки-історії у розвитку подій – війна.

Пригадаємо так було й після взяття Бастілії. «Друг народ» Марат став жертвою замовного вбивства, а Робесп'єра стратили фактично його ж колеги-революціонери при чому з самих щирих мотивів, на перший погляд. Революційна доцільність стара як світ: крок у сторону— і розстріл. І не так важливо, хто ти був до революції аристократ, жирондіст, нащадок сільських інтелігентів, просто чесних селян, або капітан корабля, як Дантес, якого звинуватили у зв'язках з Бонапартом й кинули у зловісний замок Іф. При чому обидва й Марат, й Робесп'єр відчували себе не слугами народу, як й потрібно б було, а його великими друзями. Питання, хто коронував їх на «друзів»? У народу спитали? Чудовий урок для нас грішних.

Потім були наполеоновські війни. Колись після революції 1917 р. почалася  громадянська війна. Зараз теж триває війна громадянська у формі локальної але такої пекучої та гарячої точки по типу Карабаху, Чечні і т.ін. Які країни та їхні спецслужби, корпорації, бренди, вільні каменщики та алхіміки заробляють або розраховують заробити на людському горі – версій безліч. Але казали неодноразово ті ж самі воїни-афганці. Вже після декількох місяців тривання військового конфлікту у його локації вже нема правої та винуватої сторони! Є тільки горе з обох сторін, похоронки, сльози матерів та інші жахи. Цікаво, що у добу перебудови (кінець 80-х — початок 90-х) всі ці речі здавалося б розуміли люди– бо очевидні вони, погодьтеся! Але прийшла нова доба випробувань – й все покотилося по-новому вітку спіралі.
 
 Але чи повинна любов до Батьківщини стати ланцюгом та гальмом у розвитку людини, чи все ж таки ми громадяни великої планети, а у більш серйозному масштабі цілого Всесвіту?!!! Чи ми залишаємось нащадками кріпаків з їхнім напівтваринним поглядом на життя, чи може ми вічні найманці у тих самих брендів, спецслужб, корпорацій? Чи може все ж таки слуги Бога у першу чергу? А не свого тіла, сім'ї ї, країни, планети? Бо всі вище перераховані речі нам надані не назавжди а у тимчасове користування. Про це сказано й у Біблії, й в Корані, й у Бхагават -гіті!

Ці здається б прості питання все більше цікавлять сучасних молодих людей, особливо тих, хто цікавиться історією та досвідом життя людей в інших країнах, і не тільки Зах, Европи та Штатів, але й Сходу.

   Тепер молодь хоче жити як у Європі живуть вже досить давно. Там теж не рай, але дихається якось легше. Автор ідеї монументу, лідер руху «Молодь війни», голова Антирейдерського комітету Яків Осташ, виступаючи зі сцени Майдану заявив, що камінь-памятник героям Небесної сотні  - як Дамоклів меч повинен нагадувати владі, що єдиним джерелом влади є народ. Якщо ж слуги народу перестають виконувати свої обов'язки, стають як той самий Марат його «великими друзями» та думають лише про власні корисні інтереси (повторюю — один з найкращих методів пестити власне роздуте до космічних розмірів ЄГО  надіти маску великого благодійника та друга усіх піонерів планети) народ повинен змусити таку владу піти геть.

Активіст розказав, як з групою однодумців вони відшукали великий камінь, власноруч підготували його до встановлення, виготовили табличку, зібрали всі необхідні документи та дозволи. Але київська влада відмовила їм у встановлені цього каменю на Майдані без пояснення причин. Натомість, силовики – поліція, СБУ, кілька разів влаштовували багатосерійні маски-шоу, щоб не дати привезти пам’ятник до столиці. Врешті решт, незважаючи на всі труднощі, камінь привезли в Київ, і вже, ну так принаймні зараз здається, ніщо не може завадити його встановленню.

Цікаво, що цей сценарій прокручувався вже неодноразово. У чому справа? Наріжний камінь все одно встановили чи не так? Чому ж треба було розігрувати цей спектакль? Це що знову заказ спецслужб, чи ГБ, чи ЦРУ? А можливо це просто тюрма у голові деяких наших співгромадян, і ніякі зовнішні фактори ту ні до чого? Зовнішні фактори завжди знайдуться, якщо є певний умонастрій.


Ось зараз деякі в усьому звинувачують так званих масонів. Невже ці люди вважають, що саме масони правлять світом? Мабуть вони просто уважно не читали а ні Біблію, а ні Коран, а ні Бхагават-Гіту. Там точно прописано, що світом править Господь-Бог, а не жидомасони так звані. І розумні патріоти будь якої країни це завжди розуміли, й не шукали собі козлів відпущення у особі тих же масонів. Бо розуміли, що самі легко можуть опинитися у ролі жертв, наприклад єврейського погрому. Бо нікого так звіряче не нищили на протязі історії людства, як євреїв, ромів, німців, та як це не прикро деяким людям слухати  — українців. При чому українців частіше за все вбивали такі ж самі українці, а німців такі ж самі німці. А лозунгів та інформаційних приводів для цього знаходилось більш ніж достатньо. Чи не навчила нас нічому історія?

За словами Осташа, ідея встановити монумент Героям виникла під час відвідин Ісландії, де перед тамтешнім парламентом лежить розколота брила – символ громадянської непокори, на якій написано: «Якщо влада порушує права людей, повстання їх священне право і обов’язок».

«Ці слова повинні нагадувати нашим можновладцям, депутатам, міністрам, президенту, що вони лише наймані працівники, які мають сумлінно працювати на благо та добробут українців, а не займатися розкраданням ресурсів в той час, коли населення вимирає, а економіка скочується у прірву», — зазначив Яків Осташ.І справді, чому таке (я маю на увазі й розгром Майдану і АТО) відбувається саме тут,  майже в центрі Європі, у країні яка принаймні на словах є правонаступницею однієї з найбільш розвинутих та культурних держав раннього середньовіччя (К. Русь).

Це дуже давня історія. І почалася вона зовсім не з погрому маєтку Богдана Хмельницького, після якого він обурився на ляхів і зробив цей погром інф. приводом для початку Великої визвольної війни. Історія ця почалася набагато раніше. Точку відліку може кожний означити собі сам, бо серед наших патріотів багато людей з історичною освітою.

А скільки разів люди нищили інших, а потім самі ставали гарматним м'ясом?  Закон карми, який прописаний і у Біблії, і в Корані, і в Бхагават -гіті ніхто не відміняв. Закони діють все ті ж самі, тільки люди якось звикли не зважати на них уваги. Але то проблема самих людей, чи не так? Господь дає всі шанси зрозуміти свої інструкції й настанови для людства. Бери й читай!

«Небесна Сотня дала нам чудовий ключ, який мав розімкнути окови багаторічного рабського сну та звільнити потенціал України. Проте, олігархи у владі зробили все можливе, щоб нічого не змінювалось, і країна продовжувала деградувати та жодна потрібна реформа так і не була б втілена в життя», — зазначив Яків Осташ.

Може й так, але по сей день здається що цих людей, що загинули за ідею, чи по волі Долі досить легко було б врятувати. Але що сталося то сталося. На все воля Божа.

«Мої батьки були змушені працювати закордоном, і коли я трохи підріс, вони забрали мене до себе. Коли ж у 2013 році розпочався Майдан, Революція Гідності, я не вагаючись повернувся в Україну, бо побачив надію, побачив шанс побудувати таку державу, з якої не їхала б молодь, до якої поверталися б українці з усіх куточків світу. Але, нажаль, зараз справи йдуть не так, як хотілося б — влада знову відгородилася від народу і займається лише дерибаном коштів та боротьбою між кланами. А заручником цієї боротьби залишається український народ. Ми не виступаємо ні від якої політичної сили і ні від якої партії. Ми самі і є та сила — прогресивна, патріотична молодь, яка готова відстоювати своє право жити у вільній процвітаючій країні, і яка готова брати на себе відповідальність щодо змін у державі. Ми прагнемо втілювати нові проекти, розвивати країну в дусі найпрогресивніших світових тенденцій», — наголосив пан Осташ.

Він закликав перестати лише оплакувати загиблих героїв, а об`єднатися навколо спільної мети,і зробити все можливе, щоб їхні смерті не були марними.

В інтерв’ю журналістам Яків Осташ розповів, що окрім вимог висунути активом третього Майдану, Рух Молодь Війни вимагає від влади встановити нову систему взаємин з народом. За його переконанням, нове виборче законодавство не повинно обмежуватись лише відкритими партійними списками та зменшенням прохідного бар’єру.

«Ми вимагаємо, щоб було також зменшено вікове обмеження для кандидатів у президенти України – до 28, максимум 30 років. Щоб молодь, яка готова брати на себе відповідальність, могла бачити найбільш високі державні перспективи. Також ми вимагаємо від депутатів припинити сварки, кулуарні інтриги, та взятися за прийняття доленосних законів. Але не тих, які проштовхують олігархи, а тих, що пропонує фахова громадськість. Зокрема, антирейдерський закон, який захистить селянську землю від захоплень, закон про податок на виведений капітал, та інші важливі закони, які мають допомогти Україні вийти з кризи. Правда на нашому боці — ми віримо у підтримку людей, справжніх патріотів», -  наголосив Яків Осташ і анонсував подію 21 листопада, коли під камінь буде встановлено стаціонарний постамент. За його словами, активісти дають Раді два тижні, щоб прийняти важливі рішення та законопроекти.

А й справді, може прокинулися ми вже в іншій країні цього ранку? Все може бути. Одне зрозуміло – історія робиться у нас на очах. Будемо ж пильними й не будемо забувати звідки ноги виростають, та хто НАСПРАВДІ цим світом управляє (вивчай джерела Біблію, Коран та Бхагават Гіту)!!!
 


Похожие статьи:

Влада і громада223 округ. Довибори.Олесь Бузіна

Ексклюзивні інтерв'юЮрій Кармазін: "Опозиція у нас - дерев'яна"

Правда, як вона єЮрій Кармазін

Влада і громада223 округ. Довибори.Олесь Бузіна

Влада і громада223 округ. Довибори. Аттіла Селеі-Довженко.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 896 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!