Центр Журналістських Розслідувань – Центральна Рада ГСУ

ФОТО ЗВІТИ

Гуманітарна допомога від Українського Центру та Греко-Католицької Церковної громади м. Зальцбург (Австрія)

Велика вдячність Українському Центру м.Зальцбург (Австрія) та Греко-Католицькій Церковній громаді м. Зальцбург в особі РОМАНА ОМЕЛЯНОВИЧА КОНІЖАЯ , який надає НАШОМУ ШТАБУ гуманітарну допомогу на постійній основі…Грузу не багато , але все продумано і робиться від душі і чистого серця .Груз що отримали розприділено адресно для молодих сімей з маленькими дітьми( іграшки, дитяче харчування, дитяче харчування, памперси, предмети особистої гігієни) та соціально не захищених інвалідів війни( одяг та взуття) для стареньких лежачих( одіяльця- плєдіки ) звязані власноруч …Велика вдячність від нашого ШТАБУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ за ГЕНЕРАТОР, тепер нам не страшно , що замерзнемо , коли вимикають світло..Велика вдячність РОМАНУ КОНІЖАЮ за ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ і безкорисну волонтерську роботу від імені всіх хто отримав допомогу і від мене особисто за пухове одіяло, яке зігріває мене , бо живу і працюю на складі Гуманітарної допомоги БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ І МІЦНОГО ЗДОРОВ Я ПАНУ РОМАНУ!!! МИРУ І ДОСТАТКУ ВСІМ І КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ , де б і в якій країні вони б не проживали ховаючись від війни і ЯКНАЙСКОРІШОЇ СМЕРТІ ТИМ , ХТО ПРИЙШОВ НАС ВБИВАТИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ І СМКРТЬ ВОРОГАМ НАШИМ!

РОБОТА ШТАБУ ГУМАНІТАРНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ

ЩИРО ДЯКУЄМО ВЕЛИКОМУ НІМЦЮ – ФРАНКУ ЛАУЕРУ за ПАРТНЕРСЬКУ СТАБІЛЬНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ ЗА ВЕЛИКУ ТУРБОТУ І ДОПОМОГУ БРАТАМ НАШИМ МЕНЬШИМ врятуватись і вижити в екстримальних зонах боєвих дій від ШТАБУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ за тисячі врятованих звірів з України до Німеччини.

Евакуація домашніх улюбленців

   З гарячих точок Київської області та самого міста Києва силами волонтерів було організовано евакуацію кішок та собак до Львова. В основному це тварини з притулків, частина з них кинуті або втрачені при бомбардуваннях. Далі, за допомогою наших друзів з Німеччини тварин перевезли до притулків Італії: близько 90 тварин, притулок Чехії: близько 60 тварин, а також на перетримки та нові сім’ї в Німеччині, близько 90 тварин. Організували доставку гуманітарної допомоги для тварин, вагою близько 5 тонн (корми, медицина) до притулку та перетримки Києва та Київської області, де є можливість годувати, доглядати та надавати медичну допомогу нашим вихованцям.

ТОВ УКРАЇНСЬКА МОВНА ТЕЛЕКОМПАНІЯ «СТОЛИЦЯ»

Україна О3О4О м. Київ проспект Голосіївський 87

fondvvv@ukr.net, +38 О44-257-77-3О